位置:首页 > IC中文资料第1249页 > TLRS105030DR004FTDG
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TE Connectivity
原厂原包装
ETC
知名厂家
相关企业:深圳市鹏顺微电子科技有限公司
TE Connectivity
原厂原包装
ETC
知名厂家
TLRS105030DR004FTDG产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TLRS105030DR004FTDG
  • 制造商
  • 功能描述
    RESISTOR R004 3.0W 1% 3K R
  • 制造商
  • 功能描述
    RESISTOR, R004, 3.0W, 1%
    RESISTOR, R004, 3.0W, 1%; Product
  • Range
    TE CONNECTIVITY - TLR Series;
  • Resistance
    0.004ohm; Power
  • Rating
    3W; Resistance
  • Tolerance
    1%; Resistor Case
  • Style
    4120 [1050 Metric]; Resistor Element
  • Material
    Metal Film; Temperature ;RoHS
  • Compliant
    Yes
    TLRS1050 3.0W R004 1% 3K RLNew range of SMD Current sensing up to 5WFixed Resistor
    SMD Shunt resistor 3W R004 1%