位置:首页 > IC中文资料第12101页 > THF75US24
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
THF75US24
AC-DC Power Supplies
XPPOWER
AC-DC PO WER SUPPLIES
Features • 75W convection cooled • ITE, industrial and household approvals • Integrated connector cover • Class B conducted & radiated emissions • Input voltage range 85-264VAC • 300VAC withstand voltage for 5s • Output voltages from 5V to 48VDC • Efficiency to 91 • Short circuit, overvol