位置:首页 > IC中文资料第9656页 > TEW680MB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Plastic Medium-Power Silicon PNP Darlingtons
Plastic Medium−Power Silicon PNP Darlingtons . . . for use as output devices in complementary general–purpose amplifier applications. • High DC Current Gain — hFE = 750 (Min) @ IC = 1.5 and 2.0 Adc • Monolithic Construction • BD676, 676A, 678, 678A, 680, 680A, 682 are complementary with BD
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
COMPLEMENTARY SILICON POWER DARLINGTON TRANSISTORS
STMICROELECTRONICS
意法半导体
DPAK SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER(VOLTAGE - 20 to 100 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER(VOLTAGE - 20 to 100 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
TEW680MB产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TEW680MB
  • 制造商
    TRENDWARE
  • 功能描述
    450 MBPS WIRELESS BRIDGE THE 450MBPS DUAL BAND WIRELE
更新时间:2026-5-13 23:01:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
onsemi(安森美)
24+
TO-126
907
原厂订货渠道,支持BOM配单一站式服务
ONSEMI
25+
N/A
18798
FAIRCHI
24+
TO-126F
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增