位置:首页 > IC中文资料 > TEC12V15A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TEC12V15A
High Voltage High Current TEC Controller
FEATURES  Built-in Auto PID Control – the World’s First  Maximum Output Voltage Swing: ±9.6V  Maximum Output Current: 15A  High Efficiency: > 92 @VVPS = 12V & VTEC = 6V & ITEC = 15A  High Temperature Stability:
ANALOGTECHNOLOGIES
TEC12V15A
TEC Controllers/Peltier Controllers
AnalogTech
ANALOGTECHNOLOGIES
PJ Open Frame Power Supply
文件:1.13182 Mbytes Page:12 Pages
DELTA
台达电子
PJ Open Frame Power Supply
DELTA
台达电子
文件:1.18366 Mbytes Page:11 Pages
EUROLINE - DC/DC - CONVERTER
文件:99.15 Kbytes Page:2 Pages
RECOM
更新时间:2026-5-14 22:59:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ADI(亚德诺)
25+
N/A
18746
样件支持,可原厂排单订货!
ADI(亚德诺)
25+
N/A
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
QLOGIC
24+
MQFP1420
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
EMU
23+
QFP/100
绝对全新原装!100%保质量特价!请放心订购!