位置:首页 > IC中文资料第3803页 > TAP475M050CCSY
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
105°C Long Life, Low Impedance
CDE
Low ESR
AVX
SURFACE MOUNT
文件:119.04 Kbytes Page:1 Pages
ILLINOISCAPACITOR
Hermetic Axial Capacitors
文件:76.95 Kbytes Page:4 Pages
AVX
CHIP TANTALUM CAPACITORS
文件:379.69 Kbytes Page:4 Pages
HOTTECH
合科泰
TAP475M050CCSY产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TAP475M050CCSY
  • 制造商
    AVX Corporation
  • 功能描述
    CAPACITOR 4.7UF 50V
  • 制造商
    AVX Corporation
  • 功能描述
    CAPACITOR, 4.7UF, 50V
    CAPACITOR, 4.7UF, 50V, Product
  • Range
    AVX - TAP Series,
  • Capacitance
    4.7F, Capaci
    CAPACITOR, 4.7UF, 50V, Product
  • Range
    AVX - TAP Series,
  • Capacitance
    4.7F, Capacitance
  • Tolerance
    20%, Voltage
  • Rating
    50V, Capacitor
  • Terminals
    Radial Leaded, Lead
  • Spacing
    5mm, Operating Temperature