位置:首页 > IC中文资料 > SV175K23B
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
封装/外壳:圆片式 23mm 包装:卷带(TR) 描述:SV 175 K 23 B L1 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV
ETC
知名厂家
压敏电阻
BOURNS
伯恩斯
Special Medium Voltage Leaded Varistor
Features: Standard Varistor Types • AC operating voltage (Vrms) from 60V to 680V • DC operating voltage (Vdc) from 85V to 895V • 6 model sizes equivalent to standard disc varistors from 5 mm to 23 mm • Smaller nominal dimensions • Broad range of current and energy handling capabilities •
SEI
世达柏
Special Medium Voltage Varistors
文件:1.52225 Mbytes Page:19 Pages
BOURNS
伯恩斯
Medium Voltage Leaded Varistor
Description: The CVH Series of transient surge suppressors is an extended version of CV Series of discshaped varistors. The CVH Series consists of 7 mm, 10 mm, 14 mm, 20 mm and 23 mm sized varistors of extremely high current and energy capabilities. They provide the increased level of protecti
SEI
世达柏
SV175K23B产品属性
  • 类型
    描述
  • 最大工作电压(DC):
    225V
  • 最大工作电压(AC):
    175V
  • 峰值浪涌电流:
    15kA
  • 能量:
    305J
  • 静态电容:
    2.87nF@1kHz