位置:首页 > IC中文资料 > CVH175K23
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CVH175K23
Medium Voltage Leaded Varistor
Description: The CVH Series of transient surge suppressors is an extended version of CV Series of discshaped varistors. The CVH Series consists of 7 mm, 10 mm, 14 mm, 20 mm and 23 mm sized varistors of extremely high current and energy capabilities. They provide the increased level of protecti
SEI
世达柏
压敏电阻
SEI
世达柏
Special Medium Voltage Leaded Varistor
Features: Standard Varistor Types • AC operating voltage (Vrms) from 60V to 680V • DC operating voltage (Vdc) from 85V to 895V • 6 model sizes equivalent to standard disc varistors from 5 mm to 23 mm • Smaller nominal dimensions • Broad range of current and energy handling capabilities •