位置:首页 > IC中文资料第6328页 > SUM110N03
SUM110N03价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SUM110N03
N-Channel 30-V (D-S) 175C MOSFET
文件:41.3 Kbytes Page:5 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
SUM110N03
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current -ID=110A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage -VDSS= 30V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance -RDS(on) = 2.6mΩ(Max)@VGS= 10V DESCRIPTION ·Motor drive, DC-DC converter, power switch and solenoid drive.
ISC
无锡固电
文件:181.85 Kbytes Page:3 Pages
文件:176.11 Kbytes Page:3 Pages
VAISH
威世
N-Channel 30-V (D-S) 175 Celsius MOSFET
文件:187.88 Kbytes Page:4 Pages
OptiMOS?? M-Series Power-MOSFET
文件:318.18 Kbytes Page:9 Pages
INFINEON
英飞凌
4V Drive Nch MOSFET
文件:174.11 Kbytes Page:4 Pages
ROHM
罗姆
Switching (30V, 11A, -11A)