位置:首页 > IC中文资料第4291页 > SSH48D50
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SSH48D50
Output to 75A, 510 Vac with Diagnostics
文件:859.85 Kbytes Page:5 Pages
TELEDYNE
华特力科
Dual Output to 50A 600 Vac DC Control
DESCRIPTION The Series SD dual-phase relays are designed for all types of loads. The design incorporates two relays in a single package. The relays utilize optical isolation to protect the control from load transients. Highcurrent models are excellent for motor and phase angle control. The 50A 60
TELEDYNE
华特力科
Output to 50A, 600Vac DC Control Solid-State Relays
Output to 125A, 690 Vac
文件:913.29 Kbytes Page:8 Pages
Output to 75A, 510 Vac Solid-State Relay with Diagnostic
文件:441.37 Kbytes Page:4 Pages
High Industrial Performance (HIPak) Solid-State Relays
文件:444.35 Kbytes Page:4 Pages
SSH48D50产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SSH48D50
  • 制造商
    Teledyne Industrial
  • 功能描述
    Output to 75A, 510 Vac HIPpak With Diagnostics