位置:首页 > IC中文资料 > SRF16200
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SRF16200
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
MIC
昌福电子
SRF16200
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
Reverse Voltage - 20 to 200 Volts Forward Current - 16.0 Amperes FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficie
JINANJINGHENG
晶恒集团
SRF16200
SAMYANG
三阳电子
SRF16200
Schottky Diode
MOSPEC
统懋
SRF16200
Rectifiers
MIC
昌福电子
SRF16200
文件:77.91 Kbytes Page:2 Pages
JINGHENG
晶恒
SRF16200
文件:343.41 Kbytes Page:2 Pages
GXELECTRONICS
星合电子
SAMYANG
三阳电子
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
SUNMATE
森美特
FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficiency • High current capability ,Low forward voltage drop • High surge capability
GXELECTRONICS
星合电子
肖特基二极管
JINGHENG
晶恒
16.0 AMP SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
GWSEMI
唯圣电子
DGNJDZ
南晶电子
The S16xxxH series of SCRs uses a high performance MESA GLASS PNPN technology.
DESCRIPTION The S16xxxH series of SCRs uses a high performance MESA GLASS PNPN technology. These parts are intended for general purpose applications. FEATURES IT(RMS)=16A VDRM= 200V to 800V High surge current capability
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
SUNMATE
森美特
SECOS
喜可士
T1 / CEPT / ISDN-PRI SMD 40 Pin Quad Modules 4 Transformers Per Part