位置:首页 > IC中文资料 > SR16200CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SR16200CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
SUNMATE
森美特
SR16200CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
SAMYANG
三阳电子
SR16200CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
SAMYANG
三阳电子
SR16200CT
DGNJDZ
南晶电子
SR16200CT
SCHOTTKY BARIER RECTIFIERS
GWSEMI
唯圣电子
SR16200CT
肖特基二极管
JINGHENG
晶恒
SR16200CT
文件:82.62 Kbytes Page:2 Pages
DGNJDZ
南晶电子
SR16200CT
16.0 AMP SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
文件:71.51 Kbytes Page:2 Pages
GWSEMI
唯圣电子
SR16200CT
文件:263.59 Kbytes Page:3 Pages
HORNBY
南通康比电子
The S16xxxH series of SCRs uses a high performance MESA GLASS PNPN technology.
DESCRIPTION The S16xxxH series of SCRs uses a high performance MESA GLASS PNPN technology. These parts are intended for general purpose applications. FEATURES IT(RMS)=16A VDRM= 200V to 800V High surge current capability
STMICROELECTRONICS
意法半导体
MIC
昌福电子
SECOS
喜可士
T1 / CEPT / ISDN-PRI SMD 40 Pin Quad Modules 4 Transformers Per Part
RHOMBUS-IND
SR16200CT产品属性
  • 类型
    描述
  • VRRM(V):
    200
  • IFSM(A):
    200
  • VF(V):
    0.95
  • @IF(A):
    8.0
  • IR@25℃(uA):