位置:首页 > IC中文资料第44页 > SRAF10150
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SRAF10150
Isolated 10.0 AMPS. Schottky Barrier Rectifiers
文件:258.22 Kbytes Page:2 Pages
TSC
台湾半导体
SRAF10150
文件:613.77 Kbytes Page:2 Pages
TSC
台湾半导体
SRAF10150
Isolated Schottky Barrier Rectifiers
文件:215.91 Kbytes Page:4 Pages
SRAF10150
10.0AMPS. Isolated Schottky Barrier Rectifiers High reliability
文件:245.77 Kbytes Page:3 Pages
SRAF10150
封装/外壳:TO-220-2 整包 包装:卷带(TR) 描述:DIODE SCHOTTKY 150V 10A ITO220AC 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
SRAF10150
10A, 150V, Schottky Rectifier
封装/外壳:TO-220-2 整包 包装:管件 描述:DIODE SCHOTTKY 150V 10A ITO220AC 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
MICROWAVE POWER TRANSISTOR
The RF Line Microwave Pulse Power Transistor . . . designed for 1025–1150 MHz pulse common base amplifier applications such as TCAS, TACAN and Mode–S transmitters. • Guaranteed Performance @ 1090 MHz Output Power = 150 Watts Peak Gain = 9.5 dB Min, 10.0 dB (Typ) • 100 Tested for Load M
MOTOROLA
摩托罗拉
SCANSWITCH RECTIFIER 10 AMPERES 1500 VOLTS
MOTOROLA
摩托罗拉
HIGH VOLTAGE POWER SCHOTTKY RECTIFIER
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SRAF10150产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SRAF10150
  • 功能描述
    肖特基二极管与整流器 10A,150V,Sgl SCHOTTKY Rect,Iso
  • RoHS
  • 制造商
    Skyworks Solutions, Inc.
  • 产品
    Schottky Diodes
  • 峰值反向电压
    2 V
  • 正向连续电流
    50 mA
  • 配置
    Crossover Quad
  • 正向电压下降
    370 mV
  • 最大功率耗散
    75 mW