位置:首页 > IC中文资料 > SR10200C
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SR10200C
10.0A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS -40V- 200V
PACELEADER
霈峰
SR10200C
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
文件:233.87 Kbytes Page:3 Pages
RECTRON
丽正
SR10200C
Schottky Barrier Rectifiers
WILLAS
威伦电子
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
SUNMATE
森美特
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
Reverse Voltage - 20 to 200 Volts Forward Current - 10.0Amperes FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficiency
DGNJDZ
南晶电子
Reverse Voltage - 20 to 200 Volts Forward Current - 10.0 Amperes FEATURES • Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-0 • Metal silicon junction ,majority carrier conduction • Guard ring for overvoltage protection • Low power loss ,high efficie