位置:首页 > IC中文资料第605页 > SPD241002
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SPD241002
Switching Power SupplyType SPD 100W Bi-PhaseDIN rail mounting
文件:348.18 Kbytes Page:4 Pages
CARLOGAVAZZI
佳乐
SPD241002
包装:盒 描述:AC/DC CONVERTER 24V 101W 电源 - 外部/内部(板外) 工业,DIN 导轨电源
ETC
知名厂家
USB and IEEE 1394 connectors
文件:484.02 Kbytes Page:3 Pages
LUMBERG
隆堡
Thermally-Enhanced High Power RF LDMOS FET 100 W, 28 V, 2300 ??2400 MHz
文件:279.64 Kbytes Page:8 Pages
CREE
科锐
SPD241002产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SPD241002
  • 制造商
    Carlo Gavazzi
  • 功能描述
    AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100.8W 9-Pin