位置:首页 > IC中文资料第657页 > SN74LVCH16245ADGG
SN74LVCH16245ADGG价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SN74LVCH16245ADGG
16-BIT BUS TRANSCEIVER WITH 3-STATE OUTPUTS
文件:151.65 Kbytes Page:10 Pages
TI
德州仪器
丝印代码:LVCH16245A;SN74LVCH16245A 16-bit Bus Transceiver With 3-state Outputs
1 Features 1• Member of the Texas Instruments Widebus™ Family • Operates From 1.65 V to 3.6 V • Inputs Accept Voltages to 5.5 V • Max tpd of 4 ns at 3.3 V • Typical VOLP (Output Ground Bounce) 2 V at V CC = 3.3 V, T
TI
德州仪器
封装/外壳:48-TFSOP(0.240",6.10mm 宽) 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP 集成电路(IC) 缓冲器,驱动器,接收器,收发器
文件:464.03 Kbytes Page:17 Pages
16-bit bus transceiver with direction pin; 5V tolerant 3-State
DESCRIPTION The 74LVC(H)16245A is a high-performance, low-power, low-voltage, Si-gate CMOS device, superior to most advanced CMOS compatible TTL families. Inputs can be driven from either 3.3V or 5V devices. In 3-State operation, outputs can handle 5V. These features allow the use of these device
PHILIPS
飞利浦