位置:首页 > IC中文资料第7369页 > SMS24CTC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMS24CTC
TVS Diode Array For ESD and Latch-Up Protection???
Description The SMS series of TVS arrays are designed to protect sensitive electronics from damage or latch-up due to ESD and other voltage-induced transient events. Each device will protect up to five lines. They are available with operating voltages of 5V, 12V, 15V and 24V. They are unidirectio