位置:首页 > IC中文资料第7369页 > SMS12CTC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMS12CTC
TVS Diode Array For ESD and Latch-Up Protection???
Description The SMS series of TVS arrays are designed to protect sensitive electronics from damage or latch-up due to ESD and other voltage-induced transient events. Each device will protect up to five lines. They are available with operating voltages of 5V, 12V, 15V and 24V. They are unidirectio
SEMTECH
先之科
SMS12CTC产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SMS12CTC
  • 制造商
    SEMTECH
  • 制造商全称
    Semtech Corporation
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 19:55:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SOURIAU
1132
BULK
4
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
Protek
20+
SOT-23-6
原装优势主营型号-可开原型号增税票
SOURIAU/苏里奥
NA
只做原厂原装正品现货或订货假一赔十!
Protek
SOT-23-6
全新原厂原装产品、公司现货销售
19+
MICROSEMI/美高森美
新年份
原装正品大量现货,要多可发货,实单带接受价来谈!
23+
原厂授权一级代理、全球订货优势渠道、可提供一站式BO
con
十年芯路!只做原装!一直起卖!
17+
DIP
100%原装正品现货