位置:首页 > IC中文资料第191页 > SLD10VED
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SLD10VED
SLD10 Series . 10A Non-Isolated DC/DC Converter 5V, 3.3V Input Dual Output
Description The SLD10 series of DC/Dc converters provide two independently regulated low-voltage outputs from a single 3.3V or 5V input. Each output can provide up to 6A of output current and has an independent feedback loop and an independent trim function. These non-isolated point-of-load conve
POWER-ONE
SLD10VED
DC-DC电源模块
BelFuse
SLD10VED产品属性
  • 型号
    SLD10VED
  • 功能描述
    DC/DC CONVERT 3.3V 2.5V 6A