位置:首页 > IC中文资料第1865页 > SI9120DJ
SI9120DJ价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SI9120DJ
Universal Input Switchmode Controller
文件:85.36 Kbytes Page:6 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
封装/外壳:16-DIP(0.300",7.62mm) 包装:卷带(TR) 描述:IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 16DIP 集成电路(IC) AC DC 转换器,离线开关
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
High-Voltage Current-Mode PWM Controller
General Description The Supertex HV9123 is a Switch Mode Power Supply (SMPS) controller subsystem that can start and run directly from almost any DC input, from a 12V battery to a rectified and filtered 240VAC line. It contains all the elements required to build a single-switch converter except
SUTEX
SUTEX
1:10 LVCMOS FANOUT BUFFER
MOTOROLA
摩托罗拉
SI9120DJ产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SI9120DJ
  • 功能描述
    电流型 PWM 控制器 Univ Input Controllr
  • RoHS
  • 制造商
    Texas Instruments
  • 开关频率
    27 KHz
  • 工作电源电压
    6 V to 15 V
  • 工作电源电流
    1.5 mA