位置:首页 > IC中文资料 > SEK332M010ST
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SEK332M010ST
105 ?C Radial Leaded Aluminum Electrolytic Capacitors
CDE
SEK332M010ST
Available in T&R and ammo pack
文件:318.01 Kbytes Page:8 Pages
CDE
SEK332M010ST
Long Life, Aluminum Electrolytic
文件:588.5 Kbytes Page:8 Pages
SEK332M010ST
封装/外壳:径向,Can 包装:散装 描述:CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL 电容器 铝电解电容器
SEK332M010ST
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
105 ?CRadial Leaded Aluminum Electorlytic Capacitors
85 ?C Radial Leaded Aluminum Electorlytic Capacitors
Axial Leaded Aluminum Electrolytic Capacitors
SEK332M010ST产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    3
  • VoltageDC:
    10V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
    1.22 A @ 120 Hz
  • ESR:
    100 mΩ @ 120 Hz
  • Diameter:
    13mm
  • Length:
    25mm
  • LeadSpacing:
    5mm