位置:首页 > IC中文资料第5475页 > SC600BIMSTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SC600BIMSTR
mAhXLifeTM LED Driver with 5.0V, 4.5V, or 4.0V Output
SEMTECH
先之科
SEMTECH
先之科
封装/外壳:10-TFSOP,10-MSOP(0.118",3.00mm 宽) 包装:管件 描述:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP 集成电路(IC) LED 驱动器
ETC
知名厂家
HIGH CURRENT PLASTIC SILICON RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
GLASS PASSIVATED JUNCTION PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 800 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 600A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 500 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Forklifts, Welders
MITSUBISHI
三菱电机
SC600BIMSTR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SC600BIMSTR
  • 制造商
  • 制造商全称
    Semtech Corporation
  • 功能描述