位置:首页 > IC中文资料第750页 > SC600BIMSTRT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SC600BIMSTRT
mAhXLifeTM LED Driver with 5.0V, 4.5V, or 4.0V Output
SEMTECH
先之科
SC600BIMSTRT
封装/外壳:10-TFSOP,10-MSOP(0.118",3.00mm 宽) 包装:管件 描述:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP 集成电路(IC) LED 驱动器
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 600A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 500 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Forklifts, Welders