位置:首页 > IC中文资料 > SA78HV12CU
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SA78HV12CU
SA78HV12CU
THREE TERMINAL POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
MOTOROLA
摩托罗拉
Series Voltage Regulators
NSC
国半
+2.7 V to +5.5 V, 350 kSPS, 10-Bit 4-/8-Channel Sampling ADCs
AD
亚德诺
THREE TERMINAL POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
KECKEC(Korea Electronics)
开益禧无锡开益禧半导体有限公司
LINEAR INTEGRATED CIRCUITS 3-TERMINAL VOLATGE REGULATORS
ETC1
ETC1
Three-terminal Positive Voltage Regulator
KEXIN
科信电子
3-pin positive output voltage regulator (1 A type)
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
3-pin Positive Output Voltage Regulators 500mA Type
3-terminal Fixed Voltage Regulators
HITACHIHitachi Semiconductor
日立日立公司
1 AMP POSITIVE VOLTAGE REGULATOR
SEME-LAB
3-Terminal 1A Positive Voltage Regulator
FAIRCHILD
仙童半导体
FAIRCHILD
仙童半导体
Positive voltage regulators
STMICROELECTRONICS
意法半导体
POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
STMICROELECTRONICS
意法半导体
ONSEMI
安森美半导体
MOTOROLA
摩托罗拉
Series 3-Terminal Positive Regulators
NSC
国半
3-Terminal Positive Regulators
ISC
无锡固电
3-TERMINAL 1A POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
1.5A Positive Voltage Regulator
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
TGS
LM7800 Series 3-Terminal fixed Voltage Regulators
FCI
富加宜
Series Voltage Regulators
ONSEMI
安森美半导体
1.0 A Positive Voltage Regulators
500 mA Positive Voltage Regulators
3-Terminal 0.5A Positive Voltage Regulator
THREE-TERMINAL MEDIUM CURRENT POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
3-Terminal 3A Positive Voltage Regulator
THREE-AMPERE POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
3.0 A Positive Voltage Regulators
Integrated Circuit 3-Terminal Positive Voltage Regulator, 12V
NTE
Positive Voltage Regulator
SECOS
喜可士
TI
德州仪器
TI
德州仪器
更新时间:2026-5-13 20:00:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
DO-15
7786
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
原装
20+
SMD
原装优势主营型号-可开原型号增税票
RECTRON
24+
SOD-123F
绝对原装进口现货 假一赔十 价格优势!
SILAN/士兰微
25+
TO220M
明嘉莱只做原装正品现货
VISHAY/威世
21+
DO-15
优势供应 实单必成 可13点增值税
RECTRON
19+
SOD-123F
SILAN
TO220M
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
DIO
24+
原装现货,可开13%税票