位置:首页 > IC中文资料第3359页 > L78M12CV
L78M12CV价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
L78M12CV
POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
STMICROELECTRONICS
意法半导体
L78M12CV
Positive voltage regulators
STMICROELECTRONICS
意法半导体
L78M12CV
Precision 500 mA regulators
L78M12CV
封装/外壳:TO-220-3 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB 集成电路(IC) 线性 + 开关稳压器
L78M12CV
L78M12CV
文件:1.2137 Mbytes Page:21 Pages
L78M12CV
文件:493.92 Kbytes Page:30 Pages
Precision 500 mA regulators
THREE-TERMINAL MEDIUM CURRENT POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
3-TERMINAL POSITIVE VOLTAGE REGULATOR?
文件:510.77 Kbytes Page:7 Pages
NJRC
日本无线
THREE TERMINAL POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
Series Voltage Regulators
NSC
国半
+2.7 V to +5.5 V, 350 kSPS, 10-Bit 4-/8-Channel Sampling ADCs
AD
亚德诺
THREE TERMINAL POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
KECKEC(Korea Electronics)
开益禧无锡开益禧半导体有限公司
LINEAR INTEGRATED CIRCUITS 3-TERMINAL VOLATGE REGULATORS
ETC1
ETC1
Three-terminal Positive Voltage Regulator
KEXIN
科信电子
3-pin positive output voltage regulator (1 A type)
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
3-pin Positive Output Voltage Regulators 500mA Type
3-terminal Fixed Voltage Regulators
HITACHIHitachi Semiconductor
日立日立公司
1 AMP POSITIVE VOLTAGE REGULATOR
SEME-LAB
3-Terminal 1A Positive Voltage Regulator
FAIRCHILD
仙童半导体
FAIRCHILD
仙童半导体
3-Terminal Positive Regulators
NSC
国半
Series 3-Terminal Positive Regulators
ONSEMI
安森美半导体
3-TERMINAL 1A POSITIVE VOLTAGE REGULATORS
1.5A Positive Voltage Regulator
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
TGS
ISC
无锡固电
LM7800 Series 3-Terminal fixed Voltage Regulators
FCI
富加宜
Series Voltage Regulators
ONSEMI
安森美半导体
1.0 A Positive Voltage Regulators
3-Terminal 0.5A Positive Voltage Regulator
500 mA Positive Voltage Regulators
3-Terminal 3A Positive Voltage Regulator
THREE-AMPERE POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
3.0 A Positive Voltage Regulators
Integrated Circuit 3-Terminal Positive Voltage Regulator, 12V
NTE
Positive Voltage Regulator
SECOS
喜可士
TI
德州仪器
TI
德州仪器
L78M12CV产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    L78M12CV
  • 功能描述
    线性稳压器 - 标准 12V 0.5A Positive
  • RoHS
  • 制造商
  • 输出电压
    1.8 V
  • 输出电流
    150 mA
  • 最大输入电压
    5.5 V