位置:BA033TFP > BA033TFP详情
BA033TFP中文资料
厂家型号
BA033TFP
文件大小
98.15Kbytes
页面数量
8
功能描述
Low saturation voltage type 3-pin regulator
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
ROHM
BA033TFP数据手册规格书PDF详情
BAOOT / BAOOFP series
There are 10 fixed output voltages, as follows:3V, 3.3V, 5V, 6V*, 7V, 8V, 9V, 10V, 12V and 15V. The maximum current capacity is 1A for each of the above voltages. (Items marked with an asterisk are under development.)
Features
2) TO220FP and TO252-3 packages are available to cover a wide range of applications.
3) Compatible with the BA178ΟΟ series.
4) Richly diverse lineup.
5) Low minimum I / O voltage differential.
Application
Constant voltage power supply
BA033TFP产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    BA033TFP
  • 制造商
    ROHM
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 10:20:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
SOT-153
5000
全现原装公司现货
23+
SOT-153
受权代理!全新原装现货特价热卖!
22+
原装正品支持实单
98+
500
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增