位置:BA033SFP > BA033SFP详情
BA033SFP中文资料
厂家型号
BA033SFP
文件大小
119.81Kbytes
页面数量
10
功能描述
Regulator, low drop-out type with ON/OFF switch
Regulator, low drop-out type with ON/OFF switch series
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
ROHM
BA033SFP数据手册规格书PDF详情
Fixed output voltages are 3V∗, 3.3V, 5V, 6V∗ 7V, 8V, 9V, 10V, 12V, and 15V∗. The maximum current capacity is 1A for each of the above voltages. (Items marked with an asterisk are under development.)