位置:首页 > IC中文资料 > RXEF185K
RXEF185K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RXEF185K
径向引线PPTC
LITTELFUSE
力特
RXEF185K
PolySwitch PTC Devices
文件:322.88 Kbytes Page:2 Pages
LITTELFUSE
力特
RXEF185K
封装/外壳:径向,圆片式 包装:散装 描述:PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL 电路保护 PTC 可复位保险丝
径向引线PPTC
封装/外壳:径向,圆片式 包装:卷带(TR) 描述:PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL 电路保护 PTC 可复位保险丝
LATERAL N-CHANNEL BROADBAND RF POWER MOSFET
• High Gain, Rugged Device • Broadband Performance from HF to 1 GHz • Bottom Side Source Eliminates DC Isolators, Reducing Common Mode Inductances
MOTOROLA
摩托罗拉
Silicon Complementary Transistors Audio Power Amp, Switch
NTE
Adjustable Micropower Voltage References
文件:747.67 Kbytes Page:14 Pages
NSC
国半
NSC
国半
RXEF185K产品属性
  • 类型
    描述
  • Trip Current (A):
    3.7
  • Max Fault Current Rating (A):
    40
  • Max Power Dissipation (W):
    3.04
  • Minimum Resistance (RMIN) (Ohms):
    0.08
  • Resistance (Max) Ω:
    0.12
  • Max Resistance (R1max) (Ohms):
    0.19
  • Max Time to Trip Time (Sec):
    12.6
  • Power Dissipation (Typical) WATT:
    2.1
  • Max Operating Temp (°C):
    85
更新时间:2026-5-14 15:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
RAYCHEM
24+
原厂原装
1000
原装正品
只做原装正品现货!或订货假一赔十!
RAYCHEM
24+
21+
NA
只做原装,质量保证
LITTELF
N/A
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增