位置:首页 > IC中文资料 > RUSBF185
RUSBF185价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RUSBF185
径向引线PPTC
LITTELFUSE
力特
RUSBF185
PolySwitch Resettable Devices
文件:408.37 Kbytes Page:27 Pages
MACOM
RUSBF185
PolySwitch Resettable Devices Radial-leaded Devices
文件:329.14 Kbytes Page:28 Pages
MACOM
RUSBF185
PolySwitch Resettable Devices
文件:303.66 Kbytes Page:28 Pages
RUSBF185
Specification Status: Released
文件:348.94 Kbytes Page:2 Pages
LITTELFUSE
力特
RUSBF185
封装/外壳:径向,圆片式 包装:散装 描述:PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL 电路保护 PTC 可复位保险丝
RUSBF185
PolySwitch??Resettable Device Short Form Catalog
文件:570.58 Kbytes Page:18 Pages
径向引线PPTC
封装/外壳:径向,圆片式 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL 电路保护 PTC 可复位保险丝
LATERAL N-CHANNEL BROADBAND RF POWER MOSFET
• High Gain, Rugged Device • Broadband Performance from HF to 1 GHz • Bottom Side Source Eliminates DC Isolators, Reducing Common Mode Inductances