位置:EEUFC1C562L > EEUFC1C562L详情
EEUFC1C562L中文资料
厂家型号
EEUFC1C562L
文件大小
208.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
CAPACITOR RADIAL 16V 5600UF
生产厂商
PACIFIC
EEUFC1C562L产品属性
  • 型号
    EEUFC1C562L
  • 功能描述
    CAPACITOR RADIAL 16V 5600UF
  • 功能描述
    CAPACITOR, RADIAL, 16V, 5600UF
    Panasonic Industrial Company
    FC radial elec cap 5600uF 16V