位置:EEUFC0J331S > EEUFC0J331S详情
EEUFC0J331S中文资料
厂家型号
EEUFC0J331S
文件大小
208.94Kbytes
功能描述
Radial Lead Type
FC radial elec cap 330uF 6.3V
生产厂商
PANASONIC
EEUFC0J331S产品属性
  • 型号
    EEUFC0J331S
  • 功能描述
    FC radial elec cap 330uF 6.3V
  • 功能描述
    FC ELEC CAP 330UF 6.3V