位置:EEEFKV100UAR > EEEFKV100UAR详情
EEEFKV100UAR中文资料
厂家型号
EEEFKV100UAR
文件大小
70.32Kbytes
页面数量
2
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FK
Cap Aluminum 10uF 35V 20%(4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000 hr 105
PANASONIC
EEEFKV100UAR产品属性
  • 型号
    EEEFKV100UAR
  • 功能描述
  • 功能描述
    Cap Aluminum 10uF 35V 20%(4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000h 105
    Panasonic
    CAPACITOR, 10UF, 35V
    CAPACITOR, 10UF, 35V Bulk
    CAPACITOR 10UF 35V
    CAPACITOR, 10UF, 35V
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 10uF 35V B Case