位置:EEEFKJ470UAR > EEEFKJ470UAR详情
EEEFKJ470UAR中文资料
厂家型号
EEEFKJ470UAR
文件大小
83.51Kbytes
页面数量
2
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FK
Capacitor;Alum Electrolytic;Cap 47uF;Tol 20%;Vol-Rtg 6.3VDC;SMT;Hi-Temp Reflow
PANASONIC
EEEFKJ470UAR产品属性
  • 型号
    EEEFKJ470UAR
  • 功能描述
  • 功能描述
    Cap Aluminum 47uF 6.3V 20%(4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000h 105
    Cap Aluminum 47uF 6.3V 20%(4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000 hr 105
    Panasonic
    Cap Aluminum 47uF 6.3V 20% 4 X 5.8mm SMD 90mA 2000 hr T/R Bulk
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 47uF 6.3V B Case