位置:EEEFKJ331XAP > EEEFKJ331XAP详情
EEEFKJ331XAP中文资料
厂家型号
EEEFKJ331XAP
文件大小
83.51Kbytes
页面数量
2
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FK
Cap Aluminum 330uF 6.3V 20%(6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000 hr 105
PANASONIC
EEEFKJ331XAP产品属性
  • 型号
    EEEFKJ331XAP
  • 功能描述
  • 功能描述
    SMD E-CAP 6.3V 330UF 6.3&7.7MM
    CAP,AL ELEC,330UF,6.3V,SMD,FULL REEL
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 330uF 6.3V D8 Case FK SMD
    Panasonic