位置:EEEFC0J221AP > EEEFC0J221AP详情
EEEFC0J221AP中文资料
厂家型号
EEEFC0J221AP
文件大小
61.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
CAPACITOR 220UF 6.3V
PANASONIC
EEEFC0J221AP产品属性
  • 型号
    EEEFC0J221AP
  • 功能描述
    CAPACITOR 220UF 6.3V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 220UF, 6.3V
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 6.3V 220uF E Case FC SMD