位置:EEE1VA220AP > EEE1VA220AP详情
EEE1VA220AP中文资料
厂家型号
EEE1VA220AP
文件大小
65.6Kbytes
页面数量
3
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
Cap Aluminum 22uF 35V 20%(6.3 X 5.4mm) SMD 60mA 2000 hr 85
PANASONIC
EEE1VA220AP产品属性
  • 型号
    EEE1VA220AP
  • 功能描述