位置:EEE1VA101XP > EEE1VA101XP详情
EEE1VA101XP中文资料
厂家型号
EEE1VA101XP
文件大小
106.21Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
Cap Aluminum 100uF 35V 20%(6.3 X 7.7mm) SMD 132mA 2000h 85 C T/R
生产厂商
PACIFIC
EEE1VA101XP产品属性
  • 型号
    EEE1VA101XP
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP, ALU ELEC, 100UF, 35V, SMD