位置:ECA1JM222 > ECA1JM222详情
ECA1JM222中文资料
厂家型号
ECA1JM222
文件大小
119.54Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors
Cap Aluminum 2200uF 63V 20%(18 X 35.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 7.5mm 1400mA 2000 hr 85
PANASONIC
ECA1JM222数据手册规格书PDF详情
■ Features
• Lifetime: 85°C 2000 h
• Smaller than series SU
• IEC pub. 384-4 approved
■ Recommended Applications
• Audio visual (television, video, audio),office, home appliances
ECA1JM222产品属性
  • 型号
    ECA1JM222
  • 功能描述
  • 功能描述
    Cap Aluminum 2200uF 63V 20% 18 X 35.5mm RDL 7.5mm 1400mA 2000 hr Bulk Bulk
    Panasonic Industrial Devices
    CAPACITOR RADIAL 63V 2200UF
    CAPACITOR, RADIAL, 63V, 2200UF
    Panasonic Industrial Company
    M radial Al elect cap 2200uF 63Vdc