位置:首页 > IC中文资料第11351页 > PSE100B48
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
PSE100B48 | DC/DC Converters • 100W\n• Industrial Grade\n• Inputs 10 to 270Vdc\n• Outputs 5 to 48Vdc\n• Logic alarm\n• Op temp -25 to+70C without derating\n• Tropic coating\n• Euro Mount\n• DIN Mount\n• Wall Mount; | POWERBOX | ||