位置:首页 > IC中文资料第11355页 > PSC100B48
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
PSC100B48 | DC/DC Converters • 100W - 150W\n• Industrial Grade\n• Robust Design\n• Wide Inputs 10 to 270Vdc Input\n• 5 to 48Vdc Output\n• Up to 3 outputs\n• Logic alarm\n• Op temp -25C to +70C without derating\n• Tropic coating\n• Euro Mount\n• DIN Mount\n• Wall Mount; | POWERBOX | ||