位置:首页 > IC中文资料第4856页 > PE701006
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PE701006
AC电源连接器
CURTISIND
44006RC Precision Epoxy NTC Thermistor
DESCRIPTION Epoxy Encapsulated Precision Interchangeable NTC Thermistor utilizing high stability pressed-disk ceramic sensor for general applications. FEATURES • 10,000 Ohm Resistance @ 25°C • Interchangeability • Good Long Term Stability • High Sensitivity • Thermally Conductive Epoxy Co
TEC
泰科电子
Precision Epoxy NTC Thermistors
文件:101.41 Kbytes Page:3 Pages
TEC
泰科电子
Terminal Junction Module Mounting Tracks
文件:131.07 Kbytes Page:1 Pages
AMPHENOLPCD
安费诺
PE701006产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PE701006
  • 功能描述
    POWER ENTRY FILTERED 6A SNAP
  • RoHS
  • 类别
    滤波器 >> 电源输入 - 模块
  • 系列
    PE70
  • 产品培训模块
    5707 Power Entry Module
  • 标准包装
    10
  • 系列
    5707
  • 保险丝盒
    包括在内
  • 安装类型
    面板安装,螺孔
  • 滤波器类型
    通用型
  • 特点
    防尘,保险丝盒,屏蔽,防水
  • 电压
    125/250VAC
  • 电流
    1A