位置:首页 > IC中文资料第8661页 > PDM60US48
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PDM60US48
AC-DC Power Supplies
文件:205.09 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
XPPOWER
AC-DC Power Supplies 60 Watts SDS60 Series • Single, Dual, Triple & Quad Outputs • Output Voltages from 3.3 V to 48 V • Non-standard Outputs Available • Universal AC Input • Low Profile - 1.2” (30.5 mm) • Fits 1U Applications • Up to 88 Efficiency
文件:197.65 Kbytes Page:8 Pages
文件:175.71 Kbytes Page:4 Pages
PDM60US48产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PDM60US48
  • 制造商
  • 制造商全称
    XP Power Limited
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
NIEC
24+
module
6000
全新原装正品现货 假一赔佰
PRISEMI
23+
SOT23-6
只做原装正品
NIEC
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
模块
360
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!