位置:首页 > IC中文资料第2831页 > PDM30US18
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PDM30US18
AC-DC Power Supplies
文件:70.15 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
PDM30US18
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
Energy Efficiency Level V
文件:363.9 Kbytes Page:2 Pages
PDM30US18产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PDM30US18
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU EXTERNAL MEDICAL 30W 18V
  • 制造商
  • 功能描述
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 30W, 18V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    80V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    18V; Output Current
  • Max
    1.65A; Output Power
  • Max
    30W;