位置:首页 > IC中文资料第2831页 > PDM30US05
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PDM30US05
AC-DC Power Supplies
文件:70.15 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
PDM30US05
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
Single Output Enclosed Switchers
文件:992.29 Kbytes Page:6 Pages
AC-DC Power Supplies
文件:144.88 Kbytes Page:4 Pages
文件:645.7 Kbytes Page:4 Pages
PDM30US05产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    PDM30US05
  • 制造商
  • 功能描述
    POWER SUPPLY EXTERNAL 5V 20
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU EXTERNAL MEDICAL 30W 5V
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 30W, 4A, 5V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    80V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    5V; Output Current
  • Max
    4A; Output Power
  • Max
    30W;