位置:首页 > IC中文资料 > P1500SAL
P1500SAL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
P1500SAL
gas plasma arresters-package dimensions/specifications
LITTELFUSE
力特
P1500SAL
SURFACE MOUNT SMB AND AXIAL LEAD DO-15
文件:168.23 Kbytes Page:3 Pages
MDE
P1500SAL
MDE
P1500SAL
半导体放电管(TSS)
JINGDAO
晶导
P1500SAL
基带语音DS1保护
LITTELFUSE
力特
Baseband Protection (Voice-DS1)
SIDACtor Protection Thyristors
SIDACtor Protection Thyristors
The series provides a surface mount solution that enables equipment to comply
Low voltage overshoot, Low on-state voltage, Low capacitance
基带语音DS1保护
• 符合汽车级AEC-Q101标准\n• 低电压过冲 \n• 低通态电压 \n• 在限定范围内经受多次浪涌后,浪涌能力不会衰减。 \n• 浪涌超过电流时会发生短路故障 \n• 低电容 \n• 无铅E3是指第2级互连元件无铅,端子镀层材料为锡(Sn)(IPC/JEDEC J-STD- 609A.01) \n• 通过UL 497B隔离环路电路保护认证。 ;
文件:376.04 Kbytes Page:7 Pages
HUAXINAN
华兴安
封装/外壳:DO-214AA,SMB 包装:卷带(TR) 描述:THYRISTOR 140V 150A DO214AA 电路保护 TVS - 晶闸管
文件:2.27513 Mbytes Page:5 Pages
Protection Thyristor
文件:673.6 Kbytes Page:8 Pages
HUAXINAN
华兴安
文件:2.86801 Mbytes Page:5 Pages
丝印代码:P15A;Thyristor Surge Suppressors
文件:324.39 Kbytes Page:6 Pages
封装/外壳:DO-214AA,SMB 包装:卷带(TR) 描述:SIDACTOR BI 140V 50A DO214 2L R 电路保护 TVS - 晶闸管
MICROWAVE POWER TRANSISTOR
The RF Line Microwave Pulse Power Transistor Designed for 1025–1150 MHz pulse common base amplifier applications such as DME. • Guaranteed Performance @ 1090 MHz Output Power = 500 Watts Peak Gain = 5.2 dB Min • 100 Tested for Load Mismatch at All Phase Angles with 10:1 VSWR • Herme
MOTOROLA
摩托罗拉
Integrated Circuit 7-Step LED Driver Circuit
NTE
N-CHANNEL POWER MOS FET ARRAY SWITCHING USE
NEC
瑞萨
NEC
瑞萨
P1500SAL产品属性
  • 类型
    描述
  • Min Capacitance Tip to Ring (pF):
    15
  • di/dt @ 110°C (A/μs):