位置:首页 > IC中文资料第3281页 > NFA10024
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
THE SLIM POWER RELAY
FEATURES • Slim size 28 mm (L)×5 mm (W)×15 mm (H) 1.102 inch (L)×.197 inch (W)×.591 inch (H) permits high density mounting • Wide switching capacity: 100 mA/12 V DC-6A/250 V AC • High sensitivity: 170mW • High breakdown (4,000 V) and surge (6,000 V) voltage between contacts and
NAIS
松下电器
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
FEATURES 1. High frequency characteristics (Impedance 50Ω) 2. SPDT and transfer type available 3. High sensitivity Nominal operating power: 840 mW (SPDT, Failsafe type) 1540 mW (Transfer, Failsafe type) 4. Long life: 5 ×106 (SPDT) TYPICAL APPLICATIONS Wireless and mobile
NAIS
松下电器
26.5GHz, 18GHz COAXIAL SWITCH
POWER TRANSISTORS(20A,750-850V,250W)
MOSPEC
统懋
1.00mm PITCH CONNECTOR
文件:554.94 Kbytes Page:1 Pages
YEONHO
然湖
NFA10024产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    NFA10024
  • 制造商
    Carlo Gavazzi
  • 功能描述
    SPST 30A FAST-ON 24VAC