位置:A3P015-2CS100YI > A3P015-2CS100YI详情
A3P015-2CS100YI中文资料
厂家型号
A3P015-2CS100YI
MICROSEMI
A3P015-2CS100YI数据手册规格书PDF详情
High Performance
• 350 MHz System Performance
• 3.3 V, 66 MHz 64-Bit PCI†
• Core Voltage for Low Power
• Support for 1.5 V-Only Systems
• 1.5 V, 1.8 V, 2.5 V, and 3.3 V Mixed-Voltage Operation
• Wide Range Power Supply Voltage Support per JESD8-B, Allowing I/Os to Operate from 2.7 V to 3.6 V
• Bank-Selectable I/O Voltages—up to 4 Banks per Chip
• Single-Ended I/O Standards: LVTTL, LVCMOS 3.3 V / 2.5 V / 1.8 V / 1.5 V, 3.3 V PCI / 3.3 V PCI-X† and LVCMOS 2.5 V / 5.0 V Input
• Wide Input Frequency Range (1.5 MHz to 350 MHz)