位置:PIC16C67-20ESLASHP > PIC16C67-20ESLASHP详情
PIC16C67-20ESLASHP中文资料
厂家型号
PIC16C67-20ESLASHP
MICROCHIP
PIC16C67-20ESLASHP数据手册规格书PDF详情
• Operating speed: DC - 20 MHz clock input DC - 200 ns instruction cycle
• Fully static design
• Wide operating voltage range: 2.5V to 6.0V
• Commercial, Industrial, and Extended temperature ranges
• Low-power consumption:
•< 2 mA @ 5V, 4 MHz
•15 µA typical @ 3V, 32 kHz
PLCC44
⊙⊙新加坡大量现货库存,深圳常备现货!欢迎查询!⊙
24+
sopdip
17+
100%原装正品现货