位置:首页 > IC中文资料 > MUR1520G
MUR1520G价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MUR1520G
ULTRAFAST RECTIFIERS 15 AMPERES, 100??00 VOLTS
KERSEMI
MUR1520G
Ultrafast Rectifier
ISC
无锡固电
MUR1520G
KERSEMI
MUR1520G
15.0 Ampere Heatsink Single Ultra Fast Recovery Rectifier Diodes
文件:727.22 Kbytes Page:2 Pages
THINKISEMI
思祁半导体
MUR1520G
封装/外壳:TO-220-2 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE GEN PURP 200V 15A TO220-2 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 单
ONSEMI
安森美半导体
MUR1520G
THINKISEMI
思祁半导体
MUR1520G
Superfast Recovery Rectifiers
JSMSEMI
杰盛微
MUR1520G
Switch-mode Power Rectifiers
文件:141.19 Kbytes Page:8 Pages
ONSEMI
安森美半导体
MUR1520G
文件:74.4 Kbytes Page:7 Pages
超快恢复二极管
JINGDAO
晶导
MOTOROLA
摩托罗拉
SWITCHMODE Power Rectifiers
文件:98.72 Kbytes Page:8 Pages
NPN SILICON TRANSISTOR WITH INTEGRATED DIODE
NPN SILICON TRANSISTOR WITH INTEGRATED DIODE ● Designed for Self Oscillating Inverter Applications ● Rugged 1500 V Planar Construction ● Integral Free-Wheeling Anti-Parallel Diode
POINN
Rectifier diodes Schottky barrier
PHILIPS
飞利浦
N-CHANNEL POWER MOS FET ARRAY SWITCHING USE
NEC
瑞萨
MUR1520G产品属性
  • 类型
    描述
  • VRRM(V):
    200
  • IFSM:
    200
  • VF(V):
    1
  • VF_IF(A):
    15
  • IR(uA):
    10
  • IR_VR(V):
  • Trr(ns):
    35
  • Tj:
    -55℃-150℃