位置:首页 > IC中文资料 > MUR10020CTR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MUR10020CTR
Silicon Super Fast Recovery Diode
Features • High Surge Capability • Types from 50 V to 200 V VRRM • Not ESD Sensitive
GENESIC
MUR10020CTR
HIGH POWER- SUPER FAST RECTIFIERS
Features • High Surge Capability • Types up to 600 V VRRM
AMERICASEMI
MUR10020CTR
Super Fast Recovery Diode, 100A
NAINA
MUR10020CTR
文件:693.08 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MUR10020CTR
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 200V 50A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
MUR10020CTR
Super Fast Recovery(FRED)
DACO
罡境电子
MUR10020CTR
Super Fast Recovery Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
100 Amp Supre Fast Recovery Rectifier 50 to 600 Volts
MCC
POWER TRANSISTORS(60A,200-250V,250W)
MOSPEC
统懋
60 AMPERE NPN SILICON POWER DARLINGTON TRANSISTORS 200 AND 250 VOLTS 250 WATTS
MOTOROLA
摩托罗拉
NPN SILICON POWER DARLINGTON TRANSISTORS
ONSEMI
安森美半导体
125 Watts, 860-960 MHz GOLDMOS Field Effect Transistor
Description The PTF 10020 is an internally matched, 125 Watt LDMOS FET intended for large signal amplifier applications from 860 to 960 MHz. Nitride surface passivation and gold metallization ensure excellent device lifetime and reliability. • INTERNALLY MATCHED • Performance at 960 MHz, 28 Vol
ERICSSON
爱立信
MUR10020CTR产品属性
  • 类型
    描述
  • VRRM(VPK):
    200
  • lF@Tc 140℃(A)/per diode:
    50
  • IFSM Max(A):
    1500
  • Ampper pkg:
    100
  • IR@25℃(µA):
    25
  • IR@125℃(mA):
    3
  • VF@25℃(V):
    1.00
  • Trr (ns):
    75
  • Tj:
    -55℃ to +175℃
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MOTOROLA
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
23+
模块
350
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!