位置:首页 > IC中文资料 > ML2801FE
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ML2801FE
包装:卷带(TR) 描述:RESISTOR AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
封装/外壳:轴向 包装:卷带(TR) 描述:RES 2.8K OHM 1% 1/2W AXIAL 电阻器 通孔式电阻器
OHMITE
SILICON GATE ENHANCEMENT MODE RF POWER LDMOS TRANSISTOR
POLYFET
GaAlAs on GaAs Infrared Light Emitting Diode
GaAlAs on GaAs Infrared Light Emitting Diode For optical control systems Features ● High-power output, high-efficiency : Ie = 6 mW/sr (min.) ● Emitted light spectrum suited for silicon photodetectors ● Good radiant power output linearity with respect to input current ● ø3 plastic package
PANASONIC
松下
POWER TRANSISTORS(10A,60V,75W)
... designed for use as output device in complementary audio amplifiers up to 30-Watts music power per channel FEATURES: • Collector-Emitter Sustaining Voltage- VCEO(sus) = 60 V (Min) * DC Current Gain- hFE = 25-100 @ Ic = 3.0 A
MOSPEC
统懋
POWER TRANSISTORS(10A,60V,75W)
MOSPEC
统懋
HIGH ISOLATION VOLTAGE SOP PHOTOCOUPLER
NEC
瑞萨
更新时间:2026-5-14 8:31:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
OKI
17+
BGA
6200
100%原装正品现货
OKI
BGA
22+
终端免费提供样品 可开13%增值税发票